دستگاه XBody در حوزه EMS

دستگاه XBody در حوزه EMS کل بدنxbody go نوآوری، عملکرد، آموزش، به روز رسانی و ارائه خدمات، پیشرو است. متاسفانه

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

دستگاه XBody در حوزه EMS کل بدنxbody go نوآوری، عملکرد، آموزش، به روز رسانی و ارائه خدمات، پیشرو است. متاسفانه خیلی از افراد به دلیل عدم آگاهی کافی و صرفاً بر اساس شنیده ها به دنبال پیروی از مدهای روز فیتنس و تناسب اندام می روند و در نهایت به دلیل عدم نتیجه گیری از روش های مختلف از ورزش کردن زده می شوند! آیا این روش موثر است و درضمن چه مدت انجام شود واینکه آیا اضافه وزن برگشت پذیر است . اگه بعد یه مدت دیگ تمرین نکنیم بدن ب حالت اول برمیگرده یا مثل ایروبیک وزن اضافه میشه؟ با سلام من دچار دیسک کمر و پارگی رباطهای زانو شدم ودرد زیادی دارم و به پیشنهاد دکتر که کمی اضافه وزن در ناحیه شکم و پهلو دارم وباید کم شود . با ارسال پیامهای الکتریکی قابل تنظیم، عضلات ده نقطه از بدن بطور همزمان با تنش و انقباض عضلانی مواجه میشود فرزین جباری اضافه کرد: این سیستم تحریک، موجب انقباض ایزومتریک عضلات میگردد که بشکل متعدد در واحد زمان انجام میگیرد، سیستمی که ما بیشتر برای افراد آسیب دیده که تمرینات پویا برای آنها مضر است بکار میبریم، ضمن این که در کنار تمرینات پویا، بعنوان کمکی به ورزشکاران نیز ارائه میدهیم، جباری اضافه کرد این سیستم را بدنسازانی که در مسابقات فیگور میگیرند بهتر درک میکنند زیرا شبیه فیگور گرفتنی است که کل بدن تحت فشار است و ده نقطه از بدن، دائما در حال انقباض و آزاد شدن تارهای عضلانی است.  

 

تکنولوژی xbody goبا کمک امواج الکتریکی بر روی عضلات مختلف بدن باعث ایجاد تحریک و فشار میشود.که این عمل باعث انقباض شدید ماهیچه ای میشود که در واقع این انقباضات مکرر، همان کار تمرینات شدید ورزشی را انجام می دهد. تمریناتی که با تحریک الکتریکی عضلات (EMS) انجام می شود باعث فعال شدن تمام گروه های عضلانی اصلی در بدن در طول جلسه تمرینی شده و طی 20 دقیقه تمرینات قدرتی با XBody، انقباض عضلانی تقریبا 150 برابر بیشتر از انقباض عضلانی در تمرینات سنتی می باشد که این برابر است با حدود 39000 انقباض عضلانی در هر جلسه تمرین قدرتی. 2. نوع دیگر تمرین با XBody “هوازی” می باشد که باعث افزایش چربی سوزی، گردش خون و هضم می گردد. از طرف دیگر با بهبود گردش خون، بدن شما را از شر سموم خلاص کرده و باعث کاهش سلولیت میشود. کاهش سلولیت می شود. 8 - آیا می توانم با ایکس بادی وزن کم کنم؟

 

10 - آیاxbody افراد تنبل را به ورزش کردن راغب می کند؟ 3. حل کردن چربی های انباشته شده روی بازوها ، کمر ، شکم و پاها. تحقیق های بسیاری که روی این دستگاه ها و روش انجام شده است نشان دهنده اهمیت و تاثیر ویژه ی آن در بخش درمانی است. اما حوزه جدیدی که با آن روبرو هستیم، ورزش و تناسب اندام است که کمپانی های بسیاری اقدام به تولید جلیقه های EMS (لباس و دستگاهی برای کل بدن) کردند که به صورت بی سیم توسط یک تبلت و کمک مربی کنترل می شوند. نوع اول مدل بی سیم و نوع دوم باسیم است و هر دوی این دستگاه ها راه و روش خاصی برای استفاده دارند. 12 - آیا جریان الکتریکی در این روش عوارض جانبی دارد؟ اثر تمرین با ورزش الکتریکی میتواند ۱۸ برابر بهتر از ورزشهای متعارف باشد. تمام تلاش مربیان و کادر باشگاه این است که به صورت کامل و حرفه ای با شما همکاری کرده تا به نتایج دلخواهتان دست یابید.

 

دانش و تجربه دو اصل مهم بوده که در این باشگاه اولویت قرار داده شده است. نیاز جامعه مبنی بر بستری کارآمد و حرفه ای جهت ارائه خدمات ورزشی ما را بر این داشت تا اقدام به تاسیس باشگاه ایکس بادی ریستارت کلاب در تهران کنیم. در هر تمرین 20 دقیقه ای با این تکنولوژی بین 500 تا 700 کالری انرژی مصرف می شود که با 2 بار تمرین کردن در هفته نیاز ورزشی شما برطرف می گردد. یعنی در هر جلسه ایکس بادی حدود ۲۵۰۰ کالری می سوزانید. 5 - آیا نیازمندی های خاصی لازم است تا بتوانم از ایکس بادی استفاده کنم؟ هنگام ایجاد تنظیمات سفارشی یا داده های خاص شخصی، اطلاعات زیر می تواند در کارت IC از طریق عملکرد رابط صفحه اصلی ذخیره شود. این جریانها توسط یک دستگاه الکتریکی به نام EMS تولید میشوند و معمولا از طریق پدهایی که بر روی پوست شما قرار میگیرند سبب انقباض عضلات شما میشوند. این دستورات منجر به بیشتر شدن تعداد و شدت انقباض های عضلات در ثانیه می شود. تمرینات EMS ایکس بادی برای بهبود نا هماهنگی عضلانی یا تقویت عضلات ضعیف در بدن مورد استفاده قرار می گیرد. ایکس بادی چیست؟ نوعی تمرین با استفاده از تحریک الکتریکی عضلات است، که فواید بیشماری دارد.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن